Algemeen
Welkom
Seksuologisch nieuws
Publicaties
Links
Forum
Agenda


Vereniging VVS vzw
Doel en missie
Leden & bestuur
Lid worden

Doorverwijsgids Carta

Zoek een VVS seksuoloog

Ledeninfo
Login voor leden

Divers
Zoeken op deze site
Disclaimer & copyrights
Contact

Lief en leed 2 Jaarboek Sensoa 2007

Zorgt het internet voor een nieuwe dimensie in onze seksualiteitsbeleving? Zetten we hem nog steeds op na 20 jaar aidspreventie in Vlaanderen? Is de coming-in van jonge holebi's wollig en roze? Zijn vrouwen die zich vulgair en hoerig gedragen een toonbeeld van emancipatie, of net niet? En denkt u ook nog dat geweld in relaties vooral vrouwen te beurt valt? De tweede editie van Lief en Leed voorziet nieuwe tendensen, data en theorieën op het terrein van seks en relaties opnieuw van duiding en commentaar.

Lief en Leed 2. Seks en relaties anders bekeken
Zorgt het internet voor een nieuwe dimensie in onze seksualiteitsbeleving? Zetten we hem nog steeds op na 20 jaar aidspreventie in Vlaanderen? Is de coming-in van jonge holebi's wollig en roze? Zijn vrouwen die zich vulgair en hoerig gedragen een toonbeeld van emancipatie, of net niet? En denkt u ook nog dat geweld in relaties vooral vrouwen te beurt valt?

De tweede editie van Lief en Leed voorziet nieuwe tendensen, data en theorieën op het terrein van seks en relaties opnieuw van duiding en commentaar. Met dit jaar onder meer een recensie van het werk van Michel Onfray, een interview met Jean-Jacques Amy en een heus dossier ‘seksueel geweld’. In dat dossier onder meer een interview met Sarah Bal over trauma’s bij seksueel misbruikte jongeren, een bijdrage over seksueel misbruik tussen hulpverlener en patiënt/cliënt en een stuk over seks onder dwang bij jonge holebi’s.

De literaire bijdrage is dit jaar van Saskia de Coster, de portfolio van Marijn Achten en Biem D’hondt.

160 p. – € 20
ISBN: 978 90 441 2196 4
Meer info: http://www.sensoa.be/3_6_1_5.php

 

Terug naar overzicht van publicaties