Ben je op zoek naar hulp bij seksuele problemen? Selecteer hieronder dan een klinisch seksuoloog.

Doorverwijsgids

Resultaten

160 resultaten gevonden

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
  1. Sofie Dieltjens
    DLO
    Leuvensevest 6-7-8-9
    2500 Lier
    Tel: 0483/092987 - DLO: 03/480 35 98
    E-mail: praktijk@sofiedieltjens.be
    De Braam
    Grote Braamstraat 8D
    2220 Heist-op-den-Berg
    Tel: 015/230229
    E-mail: sofie.dieltjens@debraam.be
    Website: http://www.debraam.be
  2. Ann Eben
    Privé praktijk
    Bergstraat 34a
    3500 Hasselt
    Tel: 0488/33 08 33
    E-mail: seksuologe.ebenann@gmail.com
    UZ Leuven
    Herestraat 49
    3000 Leuven
  3. Els Elaut
    Universitair Ziekenhuis Gent - Centrum voor Seksuologie en Gender
    Corneel Heymanslaan 10
    9000 Gent
    Tel: 09/332.60.23 (secretariaat)
    E-mail: els.elaut@uzgent.be
  4. Paul Enzlin
    Instituut voor Familiale en Seksuologische Wetenschappen (KU Leuven)
    Kapucijnenvoer 33 - blok g - bus 7001
    3000 Leuven
    Tel: 016/332630
    E-mail: paul.enzlin@uzleuven.be
    Website: http://gbiomed.kuleuven.be/english/research/500...
    Context - centrum voor relatie-, gezins- en sekstherapie
    Kapucijnenvoer 33 - blok g - bus 7001
    3000 Leuven
    Tel: 016/332630
    E-mail: paul.enzlin@uzleuven.be
    Website: http://www.uzleuven.be/context
  5. Sigrid Eynikel
    privé-praktijk
    Guffenslaan 114
    3500 Hasselt
    Tel: 0496/329795
    E-mail: s_eynikel@hotmail.com
    Website: https://www.vindeentherapeut.be/therapeut/sigri...
  6. Bo Fagardo
    Kenniscentrum Gezinswetenschappen (Odisee)
    Huart Hamoirlaan 136
    1030 Schaarbeek
    Tel: 022406846
    E-mail: bo.fagardo@odisee.be
    Website: http://www.kcgezinswetenschappen.be/nl
    Gezondheidscentrum Mechelen
    Hombeeksesteenweg 214
    2800 Mechelen
    E-mail: bo@gcmechelen.be
    Website: https://gezondheidscentrummechelen.be
  7. Raya Fransen
    Abortuscentrum Antwerpen
    Franklin Rooseveltplaats 12 (4de verd)
    2060 Antwerpen
    Tel: 03/2262525
    E-mail: rayafransen@hotmail.com
    Website: https://www.abortus.be
    Privé praktijk
    Leermarkt 30
    2800 Mechelen
    Tel: 0477/95.65.56
    E-mail: Rayafransen@hotmail.com
  8. Diane Frée
    Senses Praktijkhuis
    Hofstraat 14
    2500 Lier
    Tel: +32490195583
    E-mail: diane.free.senses@gmail.com
    Website: http://freediane.weebly.com
    Praktijk Harmonie
    Jan Van Rijswijcklaan 31
    2018 Antwerpen
    Tel: +32490195583
    E-mail: diane@praktijkharmonie.be
    Website: http://freediane.weebly.com
  9. Anita Galle
    privé
    Groenstraat 6
    1745 Opwijk
    Tel: 052/355348 of 0478/277720
    E-mail: nit.galle@gmail.com
  10. Filip Geelen
    Zelfstandige praktijk
    Weverstraat 100
    2531 Boechout
    Tel: 0479/794692
    E-mail: info@filipgeelen.be
    Website: http://www.filipgeelen.be
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10