Ben je op zoek naar hulp bij seksuele problemen? Selecteer hieronder dan een klinisch seksuoloog.

Doorverwijsgids

Resultaten

119 resultaten gevonden

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
  1. John Humblet
    Universitair Ziekenhuis Gent - Centrum voor Seksuologie en Gender
    De Pintelaan 185
    9000 Gent
    Tel: 09/3326023 (secretariaat)
    E-mail: john.humblet@uzgent.be
    Website: http://www.uzgent.be
    Privépraktijk Samen in verbinding
    Weergalmlaan 1
    3010 Kessel-Lo (Leuven)
    Tel: 0497/199393
    E-mail: info@sameninverbinding.be
    Website: http://www.sameninverbinding.be
  2. Jasmien Jacobs
    Sleutelbos
    Gemeentehuisstraat 1
    9402 Ninove
    E-mail: jasmien@sleutelbosninove.be
    Website: http://www.sleutelbosninove.be
  3. Niels Jacobus
    RUIMTE
    Charles de Kerchovelaan 17
    9000 Gent
    Tel: 0468 29 91 56
    E-mail: seksuoloog.nielsjacobus@gmail.com
    Website: http://www.nielsjacobus.com
    Praktijk Frederiksplein
    Frederiksplein 6-1
    1017 XM Amsterdam
    E-mail: seksuoloog.nielsjacobus@gmail.com
    Website: http://www.nielsjacobus.com
  4. Nathalie Jacquemyn
    Privépraktijk
    Pannenhuisstraat 293
    2500 Lier
    Tel: 0478/286095
    E-mail: seksuologe.nathalie@gmail.com
    Website: http://seksuoloog-antwerpen.be/index.html
    Universitair Ziekenhuis Antwerpen
    Drie Eikenstraat 655
    2650 Edegem
    Tel: 0478286095
    E-mail: seksuologe.nathalie@gmail.com
    Website: https://www.uza.be/gynaecologie
  5. Erick Janssen
    Instituut voor Famiale en Seksuologische Wetenschappen
    KU Leuven, Kapucijnenvoer 35 | D - Box 6611
    3000 Leuven
    E-mail: erick.janssen@kuleuven.be
  6. els joos
    prvépraktijk
    peter benoitlaan 18
    8630 veurne
    Tel: 058/311525
    E-mail: els.joos@telenet.be
  7. Rita Joris
    Langvenstraat 22
    3582 Koersel
    Tel: 0477/615838
    E-mail: rita-joris@telenet.be
  8. Cathelijn Kames
    Centrum voor Klinische Seksuologie en Sekstherapie - UPC KU Leuven
    Herestraat 49
    3000 Leuven
    Tel: 016/348001 - 016/346878
    E-mail: cathelijn.kames@upckuleuven.be
    Website: https://www.upckuleuven.be/nl/zorgaanbod/seksuo...
    Groepspraktijk BLINK
    Tiensestraat 213
    3000 Leuven
    Tel: 016/231328 - 0487/994387
    E-mail: cathelijn@groepspraktijkBLINK.be
    Website: http://www.groepspraktijkBLINK.be
  9. Inge Lambrichts
    CGG Zuid-Oost-Vlaanderen
    Keizersplein 4
    9300 Aalst
    Tel: 078/15.55.70
    E-mail: inge.lambrichts@zov.be
    Website: http://www.zov.be
    Erasmushogeschool Brussel
    Laarbeeklaan 121
    1090 Jette
  10. Mieke Lammens
    Privépraktijk
    Mosvennedreef 14
    3140 Keerbergen
    Tel: 0499/330304
    E-mail: mieke.lammens@telenet.be
    Website: http://miekelammens.be
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10